Невъзможна регистрация в магазина

Тук пишете относно технически проблеми или несъвършенства на форума, или сайта за електронна търговия beer-bg.com

Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот Hristo » 14 Яну 2013, 18:50

Привет,

Имам следните проблеми с форума и ел. магазина. Първо се регистрирах във форума, обаче паролата не си я записах. Сега браузерът ми я помни автоматично и влизам така. Но опцията "Запомни ме" не работи - всеки път трябва да въвеждам потребителско име, за да вляза във форума. Използвах опцията "Забравена парола", но имейл с нова парола не получих.
Това обаче не е болка за умиране. При опит да се регистрирам в магазина, въведох ново потребителско име и парола. Регистрацията беше успешна, получих имейл за потвърждение, сърфирах известно време и след това затворих сайта. Малко по-късно опитах да вляза, но получих съобщение: "Грешка: За съжаление, предоставеният e-mail не съответства на съществуващия в нашата база данни."
Поздрави,
Христо
Hristo
Много приказва, малко вари
Много приказва, малко вари
 
Мнения: 99
Регистриран на: 06 Яну 2013, 16:29

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот victoryvt » 14 Яну 2013, 19:40

Най-добрият вариант за регистрация е - първо в магазина, там има поле за никнейм и за форума - така можеш да влизаш с една парола и в двете.
В магазина се влиза чрез име=email-a / парола - каквато си дал,
а във форума се влиза с никнейм / парола
Според мен ти си се опитал да влезеш в магазина с никнейма от форума, пробвай с пощата и последната си парола.
Ако желаеш - ще ти ресетна паролите и за двете места и ще ти ги пратя на ЛС или на мейла който си дал.
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот Hristo » 14 Яну 2013, 23:31

Не, пробвам с имейл адреса, но получавам съобщение, че мейлът не е в базата данни.
Между другото - готов съм вече да поръчвам, дори и да няма готов лаутер тюн. Ако трябва в началото ще пробвам BIAB метода (намерих си подходящо чувалче). Трябват ми дигитален термометър, ферментор и аеро тапа за него, спиртомер, ако имаш още някакви полезни джунджурии като фунии и бъркалки, затварачка за капачки + капачки и хмел, малц и мая, каквито ти прецениш. Ако искаш ми звънни на телефона да се разберем, че нямам търпение да почвам, а после допълнително можеш да ми пратиш и лаутер тюн, пък някой ден ако имаш на разположение и мелничка.
Hristo
Много приказва, малко вари
Много приказва, малко вари
 
Мнения: 99
Регистриран на: 06 Яну 2013, 16:29

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот nebehslav » 14 Яну 2014, 10:41

Аз също не мога да се регистрирам във магазина. Във формата за регистрация има едно поле пощенски код, в което не мога нищо да напиша, а е задължително за попълване.
nebehslav
Сам си вари, сам си пие
Сам си вари, сам си пие
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Яну 2014, 10:38

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот victoryvt » 14 Яну 2014, 11:43

Относно пощенския код съм написал обяснения още в заглавната страница на магазина :
Уважаеми клиенти, моля при нова регистрация имайте пред вид следното : Не изписвайте населеното си място с всички букви, а изчаквайте да се появи списък с подобни имена и го изберете с мишката от списъка. Така полето пощенски код се попълва само. При въвеждане на рожденна дата имайте пред вид че полето е с американски формат - първо месеца, после деня, накрая годината.


Всичко това е заради интеграцията с Еконт, която така и така не тръгна както трябваше, но това е положението.
И още е дна тънкост - накрая ако ви пише че не сте избрали град, се подразбира че в полето област трябва да се избере България.
Тъпня.

Все пак 300 човека са успели да се регистрират, надявам се и Вие да успеете.
Ако ли не - пишете ми ЛС с данните - Мейл, парола, имената, адрес и т.н. и аз ще Ви регистрирам служебно. После ще си смените паролата.

Успех.

(или на ЛС ми напишете какво желаете да закупите и аз ще Ви го изпратя - трябват ми две имена, телефон, и до кой офис на Еконт желаете)
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот nebehslav » 17 Яну 2014, 13:07

Да, установих го и аз това, но малко по-късно. В крайна сметка успях да се регистрирам.

10x
nebehslav
Сам си вари, сам си пие
Сам си вари, сам си пие
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Яну 2014, 10:38

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот dilyanski1 » 10 Мар 2014, 10:53

На мен не ми дава да си въведа пощенския код,при опит да се регистрирам.Като цъкна на него не ми дава да опция да пиша и не мога да се регистрирам.
dilyanski1
Сам си вари, сам си пие
Сам си вари, сам си пие
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Мар 2014, 14:06

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот victoryvt » 10 Мар 2014, 12:23

Колега, точно за пощенския код съм добавил текст в самата страничка дето те подканва да се регистрираш, както и в началото на тази тема.
Пак ще го напиша :

1. Не въвеждай цялата дума на населеното си място, а още на 3-тия знак изчакай да се появи списък с подсказки и си избери твоето от там. Пощенският код ще се попълни сам.
2. Накрая на формата ще ти иска да избереш област - избери от списъка България.

За тези дето са се регнали вече във форума - сори, ама ще трябва да ползвате друг мейл. Или да си смените мейла във форума, а същия да ползвате за регистрация в магазина,
Или да ми пишете да ви оправя бакиите служебно :)
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот dilyanski1 » 11 Мар 2014, 11:31

Благодаря,колега.Сега като каза,вече видях,че си пише. :) Поздрави и се заемам с образоването по пивоварство.Наздраве!
dilyanski1
Сам си вари, сам си пие
Сам си вари, сам си пие
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Мар 2014, 14:06

Re: Невъзможна регистрация в магазина

Мнениеот gorang » 25 Окт 2016, 08:41

И аз се регистрирах първо във форума и сега немога да се регистрирам със същия ник в магазина, друга регистрация ли трябва да си направя или има начин?
gorang
Много приказва, малко вари
Много приказва, малко вари
 
Мнения: 76
Регистриран на: 23 Окт 2016, 10:38

Следваща

Назад към Технически проблеми с форума и/или сайта beer-bg.com

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта