Приемане на нови членове в АДПБ

Тук ще информираме всички относно предстоящи срещи, събития, конкурси, състезания, фестивали и т.н. на Асоциацията на домашните пивовари в БГ или форума.

Модератор: cervesa

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот svetlo » 19 Ное 2015, 17:58

Е то хубаво, ама може ли онлайн регистрационната процедура подробно, като за простички хора? :)
svetlo
Много приказва, малко вари
Много приказва, малко вари
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Сеп 2015, 18:30

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот victoryvt » 20 Ное 2015, 12:04

За членството - прочиташ и се съгласяваш да спазваш тези две неща : viewtopic.php?f=14&t=2546
(Устав и Етичен кодекс)
След което ми пращаш ЛС с трите имена и телефон за връзка тук.
Не са нужни лични данни като ЕГН или номер на ЛК и нямаме желание да ги съхраняваме.
Само който желае да му се издаде изрична фактура за платения членски внос ще трябва да си даде ЕГН-то, тъй като то се вписва във фактурата на мястото на ЕИК за частните лица.
Така или иначе членският внос минава през банкова сметка и се осчетоводява на името на плащащия го, но фактура се издава само на желаещия да получи такава.

ЛС към мен се счита за заявление за членство и в него трябва да пише че е са прочетени Устава и Етичния кодекс и кандидатът ги приема.

Вече сме 55 члена.
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот victoryvt » 30 Дек 2015, 13:00

Някой няма ли да се престраши да пожелае да стане 60-тия член на АДПБ преди да е изтекла 2015-та година ?
(В момента сме 59)
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот abmbg » 30 Дек 2015, 19:45

Току що ти пратих заявление за членство! Нямам още отговор на лични, но би било страхотно да съм шестдесетия член!
А в заявлението вместо телефон съм си дал ЕГН то. А телефона ми е 0888 320925
Весели празници на всички!
И нека домашно пиво се лее!!!
abmbg
Много приказва, малко вари
Много приказва, малко вари
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Ное 2015, 13:29
Местоположение: Пловдив

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот st_jivko » 30 Дек 2015, 20:03

Поздравления за новия член.Пожелавам не само успешни варки,а и покоряване на нови върхове в домашното пивоварство.
Аватар
st_jivko
Майстор на лакардията и пивоваренето
Майстор на лакардията и пивоваренето
 
Мнения: 324
Регистриран на: 01 Мар 2015, 15:02
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот victoryvt » 12 Мар 2016, 12:36

Уважаеми домашни пивовари от вси страни (на България),
Като главен касиер на АДПБ (a.k.a Финансов меринджей) имам удоволствието да призова всички заинтересовани да станат членове на АДПБ :

1. Да го направят сега !
2. Членския внос за 2016г го събираме до 31-ви март.

По-нагоре в тази тема са изброени предимствата от членството, както и какво трябва да се направи, за да се стане член.
За по-мързеливите ще резюмирам :
Членовете на АДПБ - имат право на глас в общото събрание и могат да бъдат избирани в ръководните органи на АДПБ, получават 10% отстъпка от електронния магазин http://beer-bg.com , участват безплатно в мероприятия на АДПБ (конкурси, курсове, обучения), имат достъп до секция във форума , която е само за членове.
И като ново - член,който желае и има дар-слово може да участва в списването на новото издание на книжката "Домашна бира - това е лесно."
Очертава се да стане доста интересна и полезна.

Желаещите за членство в АДПБ трябва да се запознаят и приемат да спазват устава и етичния кодекс , които са достъпни тук :
viewtopic.php?f=14&t=2546

След като го направят - да ми пратят ЛС с имената си, телефон за връзка и аз ще им върна ЛС с линк към банковата сметка на асоциацията по която да преведат сумата на членския внос (50лв.) за 2016 г.
Ще ги впиша в списъка с членове и т.н.
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Re: Приемане на нови членове в АДПБ

Мнениеот victoryvt » 04 Ное 2016, 10:20

Уведомявам всички заинтересовани, че по решение на УС на АДПБ обявяваме
ГОДИШНА ПРОМОЦИЯ ЗА ПРИЕМАНЕ НА НОВИ ЧЛЕНОВЕ

До края на 2016-та г. ще се приемат всички желаещи без да заплащат членски внос за 2016 г. , тъй като сумата за 2 или 1 месец е съизмерима с цената на превода.

За целта е нужно :
1. Желаещите да са домашни пивовари или да желаят да станат такива.
2. Да се запознаят с устава и етичния кодекс (има ги тук в секция "закони и право -- АДПБ официални документи") и да се съгласят да ги спазват.
3. Да ми пишат на ЛС че желаят да членуват и че приемат устава и етичния кодекс, както и да посочат имената си и тел. за връзка.
Аз ще им върна съобщение че са приети и че са придобили правата и привилегиите на членовете.

Отсега напомням на бъдещите нови членове, че заплащането на членския внос за 2017 е до края на март,
и че не е колегиално да се възползват от привилегиите като членове до тогава и след това да решат че няма да членуват.

Към днешна дата редовните членове на асоциацията са 72.
Нека до Нова Година станем 100 !

Наздраве.
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Предишна

Назад към Срещи, конкурси, състезания на АДПБ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта