Членски внос за 2014г.

Тук ще информираме всички относно предстоящи срещи, събития, конкурси, състезания, фестивали и т.н. на Асоциацията на домашните пивовари в БГ или форума.

Модератор: cervesa

Членски внос за 2014г.

Мнениеот victoryvt » 03 Апр 2014, 13:51

Моля всички членове на АДПБ да намерят време и пари (50лв.) и да платят членския внос за 2014-та г. в срок до 12.04.2014.
Банковата сметка я има в скритата секция на форума (която те все още виждат докато са членове на АДПБ)
Ето линк : http://forum.beer-bg.com/viewtopic.php?f=21&t=2678&sid=28ed82b108e0deb1cb8d2c817cbd4105
Обърнете внимание, че сметката е друга тъй като МКБ и ПИБ се сляха.
Използвайте новата сметка в червен цвят. Старата също е валидна , но само до края на април.

До този момент са платили (без мен и председателя Темелко Пампов) още 10 човека.
Моля всеки който смята да заплати членския внос до 12.04. да ми прати едно ЛС, за да го оставя в списъка на членовете, както и да има достъп до скритата секция на форума.
По изключение ще приемаме членския внос и в брой на самата среща в Пловдив на 12.04.
Но въпреки това приканвам всички да използват банковата сметка на асоциацията, тъй като това е по-нормалният начин и е застрахован от грешки.

След 12.04. ще актуализирам списъка с редовните членове на асоциацията.
Достъпът до скритата секция ще бъде спрян за тези, които не ми пратят лично съобщение че възнамеряват да платят в брой на срещата или не са го сторили вече по банков път.

Напомням и какви са предимствата за членството :
1. Отстъпка 5% от малцовете в магазина, и 10% от останалите артикули (хмел,дрожди,уреди, пособия и т.н.)
2. Безплатно участие в конкурси, включително и международни (АДПБ поема разходите, освен в специални случаи с много заявени образци)
3. Безплатно участие в обучителни мероприятия като това в Пловдив, а и други предвиждани занапред.
4. Достъп до скритата секция на форума, където могат да се видят доста по-сериозни теми, а и занапред там ще има и повече и по-важна ( за конкурси , участия и т.н.) информация.
Аватар
victoryvt
Администратор
Администратор
 
Мнения: 2089
Регистриран на: 27 Сеп 2012, 16:16
Местоположение: В.Търново

Назад към Срещи, конкурси, състезания на АДПБ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron